UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Babcia opowiadała, że jak umarł Stalin to cała szkoła zebrała się w auli i wszyscy musieli płakać. Dzisiaj śmiejemy się z Korei Północnej. Ale kiedyś podobnie było w Polsce.
StefanK
Babcia opowiadała, że jak umarł Stalin to cała szkoła zebrała się w auli i wszyscy musieli płakać. Dzisiaj śmiejemy się z Korei Północnej. Ale kiedyś podobnie było w Polsce.
StefanK