UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Babcia opowiadała, że jak umarł Stalin to cała szkoła zebrała się w auli i wszyscy musieli płakać. Dzisiaj śmiejemy się z Korei Północnej. Ale kiedyś podobnie było w Polsce.

StefanK

Anuluj