UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to nic? Proponuję zbudować Elbląski Dworzec Morski i tratwami wysyłać elblongi do Londynu przez Szkarpawę i ujście Wisły.


Anuluj