UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to nic? Proponuję zbudować Elbląski Dworzec Morski i tratwami wysyłać elblongi do Londynu przez Szkarpawę i ujście Wisły.
Jak to nic? Proponuję zbudować Elbląski Dworzec Morski i tratwami wysyłać elblongi do Londynu przez Szkarpawę i ujście Wisły.