UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To powiedz jakie i skad towary beda wozone czy przeladowawane w Elblagu. Trzeba znalezc jaka nisze bo z Gdanskiem nie mamy szans. Panie kacie dalem tylko pomysl a ty nic

bra

Anuluj