UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GłębokaMyśl - Założę się, że się mylisz !!!!! Rząd skupia się głównie na mafiach i złodziejach, bo tam jest najwięcej kasy do uzyskania, zresztą kasa należąca do nas wszystkich. Takiej propagandzie, o której piszesz to dziękujemy, podejrzewam, że mało kto i tak Ci uwierzy.