UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Założę się, że się mylisz !!!!! Rząd skupia się głównie na mafiach i złodziejach, bo tam jest najwięcej kasy do uzyskania, zresztą kasa należąca do nas wszystkich. Takiej propagandzie, o której piszesz to dziękujemy, podejrzewam, że mało kto i tak Ci uwierzy.


Anuluj