Wybrany wątek opinii
wiza wizą a karteczka karteczką i bez karteczki nigdzie nie wjedziecie, najwyżej wjedziecie pod punkt odpraw i zpowrotem żeby zapłacic 50 dolców kary do kieszeni pogranicznika, powtarzam jeszcze raz, karteczka w Rosji to dokument uprawniajacy do przekroczenia granicy, karteczkę daje taki gość i coś tam na niej bazgrze i potem jak ją zgubicie to dramat
Do moderacji
Odpowiedz
18
7
@yuiy - Ta karteczka tłuku to ilość osób w aucie w ile wjeżdżasz na granicę w tyle ma wyjechać
Do moderacji
Odpowiedz
2
0