A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nic o zolci bydlecej, jako przyspieszaczu ? Tylko o CO2 z butli ! Ja robie piwo bez takich numerow, tylko trzeba poczekac miesiac az dojrzeje ale po moim glowa nie boli !
Jakim trzeba być nieukiem żeby takie bzdury głosić no chyba że Ty sam próbujesz piwo uwarzyc z żółci i co2 z butli to życzę powodzenia ????
@pilem kiedys piwo - Na wycieczce było powiedziane, że do piwa dodają także surowce niesłodowane, w tym grys kukurydziany.
Nie musze sie madrzyc. Ja to wiem:) polecam w google wpisać frazę "receptura pils". Moze przegladajac kilka receptur piwowarow domowych dojdziesz do jakiegos wniosku. Pozdrawiam Cie Januszu:)
Dodaja by obnizyc koszt produkcji kosztem spadku jakosci.