UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic o zolci bydlecej, jako przyspieszaczu ? Tylko o CO2 z butli ! Ja robie piwo bez takich numerow, tylko trzeba poczekac miesiac az dojrzeje ale po moim glowa nie boli !

Jakbyco

Anuluj