UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic o zolci bydlecej, jako przyspieszaczu ? Tylko o CO2 z butli ! Ja robie piwo bez takich numerow, tylko trzeba poczekac miesiac az dojrzeje ale po moim glowa nie boli !
Jakbyco
Nic o zolci bydlecej, jako przyspieszaczu ? Tylko o CO2 z butli ! Ja robie piwo bez takich numerow, tylko trzeba poczekac miesiac az dojrzeje ale po moim glowa nie boli !
Jakbyco