A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Antek - "Piwobodobny" pisze się łącznie.
@smakosz - Mniej pij - więcej myśl
Masz jakieś kompleksy ? Erekcja ? Zarobki ? Kolor auta ?
Godziny zwiedzania super, szkoda że w nocy nie zrobili !!!
Właśnie w nocy było by lepiej przynajmniej mogła bym pójść bo już po pracy.A tak browar się nie popisał
7 gram na 100 litrow? No chyba ze pozostaly ekwiwalent 486 gram chlielu to ekstrakt chmielowy. A skad kukurydza w tym piwie? Piwa wala dms az glowa boli. Nie wspominajac o dodatku cukru do piwa by bylo mocniejsze. Bzdury są w tym artukule ciekawe skad one sie biorą!
Bzdury sa w tym artykule! 7g na 100l? A pozostale 486 to ekstrakt?
45000zl:100 l= 450 zl za litr spirytusu!!! No juz teraz wiem dlaczego w lewackim Elblagu sa dlugi. Garbusiarz cyklista
Akurat ja byłem i też tak zapamiętałem te liczby. Trzeba było pójść i dopytać o wszystko, a nie się mądrzyć w komentarzach