A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak tu czysto i świecąco.
Widać, że to była wycieczka dla elbląskich emerytów. Polacy w tym czasie pracują w obozach pracy.
a tajemnicą alkoholizmu jest ? ciiiii na zdrowie
No proste, jeśli piwo ma puł litra to warzy puł kg
Jeśli ten co napisał ten komentarz ma puł mózgu i znajdzie się obok taki drugi jak on to nie da to jednak całkowicie sprawnej intelektualnie jednostki
Warczy beneficjent 500 plus oj warczy. Boli pisomatołki co hahaha
Szkoda tylko że napój piwo podobny z elbląskiego browaru nie nadaje się do spożycia...
Co roku to cos innego w tym browarze i dlatego warto iść.
Elbląski browar malo co ma do powiedzenia pod rządami Żywca . W sklepach tylko zywiec i warka i inne pomyje. W reklamach to damo. A zapomnieli jak bylo E B to walili w gacie ze lepsze piwo z Elbląga.