UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląski browar malo co ma do powiedzenia pod rządami Żywca . W sklepach tylko zywiec i warka i inne pomyje. W reklamach to damo. A zapomnieli jak bylo E B to walili w gacie ze lepsze piwo z Elbląga.
Elbląski browar malo co ma do powiedzenia pod rządami Żywca . W sklepach tylko zywiec i warka i inne pomyje. W reklamach to damo. A zapomnieli jak bylo E B to walili w gacie ze lepsze piwo z Elbląga.