Wybrany wątek opinii
Widać, że to była wycieczka dla elbląskich emerytów. Polacy w tym czasie pracują w obozach pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
9
Czyli piszesz z Izraela
Do moderacji
Odpowiedz
2
0