Wybrany wątek opinii

Widać, że to była wycieczka dla elbląskich emerytów. Polacy w tym czasie pracują w obozach pracy.
(2019.06.21)
Czyli piszesz z Izraela
007Bond (2019.06.21)
Powrót do komentarzy