A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wcisła zrozum że mamy cie dosyć, odejdź i daj nam spokój!!!
czemu ten Wcisła tak się lansuje z tym Protasem, czemu media ich pokazują??? wstyd. POszli won z tego miasta
Nowaczyk z po najgorszym prezydentem Elbląga
Ale edek tam był i "mówił".
DO ZEN:
Różnica miedzy Polska a usa polega na tym, ze w Polsce rzadzi post-komuna w kolejnym pokoleniu, wywodzaca sie z ube-ków i byłych aparatczyków, natomiast usa jest rzadzone przez zydowskie bogate rodziny: Rockefelerów, Rotschildów i Goldmanów. Roznica jest jeszcze taka, ze Polska nie sprzedaje tyle broni co usa własciwie ułamek min dlatego, ze nie prowokujemy konfliktow dla pieniedzy. Gra z Iranem jest tego przykladem, niestety nam sie tez oberwie, bo za Iranem stoja Chiny, ktore zostana objete dodatkowymi sankcjami a jak wiemy Polska importuje z Chin nie malo, stad negatywnie odbije sie to na naszym PKB. .. TAKZE ZABAWA TRUMPA I JEGO ZYDOWSKICH PANÓW JAK ZWYKLE ODBIJA SIE NA MALUCZKICH. ..