Wybrany wątek opinii

POszli WON! Mieliście swoje 8 lat nieudolnych rządów. Łapy precz od Elbląga!
(2019.06.21)
Chcą swoimi pomysłami rozbić państwo polskie.
BUK (2019.06.22)
Nowaczyk z po najgorszym prezydentem Elbląga
Tomek123455 (2019.06.23)
Powrót do komentarzy