Wybrany wątek opinii
POszli WON! Mieliście swoje 8 lat nieudolnych rządów. Łapy precz od Elbląga!
Do moderacji
Odpowiedz
64
8
Chcą swoimi pomysłami rozbić państwo polskie.
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
Nowaczyk z po najgorszym prezydentem Elbląga
Do moderacji
Odpowiedz
0
1