UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czemu ten Wcisła tak się lansuje z tym Protasem, czemu media ich pokazują??? wstyd. POszli won z tego miasta
czemu ten Wcisła tak się lansuje z tym Protasem, czemu media ich pokazują??? wstyd. POszli won z tego miasta