UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już przestałem słuchać w mediach wypowiedzi, jacy to świetni i bezpieczni są motocykliści. W tv piekne wypowiedzi, a na drodze wariactwo. Komy zdarzyło się, że w kolumnie szybko jadących aut, jadą motocykle?Ja nie spotkałem się z czymś takim. Zawsze, ale to zawsze motocykle wyprzedzają inne pojazdy. A dlaczego, skoro jeżdżą niby przepisowo?

mm263

Anuluj