UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już przestałem słuchać w mediach wypowiedzi, jacy to świetni i bezpieczni są motocykliści. W tv piekne wypowiedzi, a na drodze wariactwo. Komy zdarzyło się, że w kolumnie szybko jadących aut, jadą motocykle?Ja nie spotkałem się z czymś takim. Zawsze, ale to zawsze motocykle wyprzedzają inne pojazdy. A dlaczego, skoro jeżdżą niby przepisowo?
mm263