UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żenada ! Znowu ludzie niby dorośli, niby wykształceni, niby z myślą o dzieciach...a tu znowu brak kultury, prostota w zachowaniu się pokazuje. Ciekaw jestem jakie są Wasze dzieci? Czy też tak bezczelne, zawistne i rządne obrażania innych? Bo jeśli tak, to biada nam wszystkim.
Zwykły człowiek