106
20.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Obrzydliwe te kk jęki i skowyt
Kasia49 (2019.06.21)
Głupich nie sieja
Ewa65 (2019.06.21)
Nie chodzi o tego wymyślonego Boga tylko o maluczkich
Xyz224 (2019.06.21)
Więc jednak to prawda że religia jest opium dla ludu Efekty widać.
Gość 26 (2019.06.21)
Ciebie karmią tvppis. Zwłaszcza dyskusję pani warzywo i spółki. Pewnie 24/ 24 słuchasz radia Toruń. Widać to .
Ewa65 (2019.06.21)
Nastaw sobie Radio Maryja. Już nic ci nie pomoże
Kasia49 (2019.06.21)
Co ty możesz wiedzieć o sumieniu religijny fanatyku jedynie słusznej władzy
Henry65 (2019.06.21)
Do klawiatury jak do klawiatury ale najgorsze że od 2015 rządzą krajem i władzy oddać nie zamierzają.... :)))))
marcello (2019.06.21)
No ale Karol Marks (ten zatwardziały antysemita chcący mordować żydów) powiedział, że komunizm jest fajny!
(2019.06.21)
Nie.
(2019.06.21)