A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Obrzydliwe te kk jęki i skowyt
Głupich nie sieja
Nie chodzi o tego wymyślonego Boga tylko o maluczkich
Więc jednak to prawda że religia jest opium dla ludu Efekty widać.
Ciebie karmią tvppis. Zwłaszcza dyskusję pani warzywo i spółki. Pewnie 24/ 24 słuchasz radia Toruń. Widać to .
Nastaw sobie Radio Maryja. Już nic ci nie pomoże
Co ty możesz wiedzieć o sumieniu religijny fanatyku jedynie słusznej władzy
Do klawiatury jak do klawiatury ale najgorsze że od 2015 rządzą krajem i władzy oddać nie zamierzają.... :)))))
No ale Karol Marks (ten zatwardziały antysemita chcący mordować żydów) powiedział, że komunizm jest fajny!
Nie.