UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do klawiatury jak do klawiatury ale najgorsze że od 2015 rządzą krajem i władzy oddać nie zamierzają.... :)))))
marcello
Do klawiatury jak do klawiatury ale najgorsze że od 2015 rządzą krajem i władzy oddać nie zamierzają.... :)))))
marcello