Wybrany wątek opinii
Brawo Zielarz! Komentarza nawet nie czytalem,szkoda nerwow.A teczowy lewak znow strzelil!Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
15
15
Skoro nie czytałeś to jak możesz się wypowiadać? Żal.pl. Przez takich jak Ty w tym kraju szerzy się ciemnota i idiokracja. Najpierw czytaj, potem komentuj.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0