Wybrany wątek opinii

Brawo Zielarz! Komentarza nawet nie czytalem,szkoda nerwow.A teczowy lewak znow strzelil!Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.13)
Skoro nie czytałeś to jak możesz się wypowiadać? Żal.pl. Przez takich jak Ty w tym kraju szerzy się ciemnota i idiokracja. Najpierw czytaj, potem komentuj.
(2019.10.23)
Powrót do komentarzy