UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Życzę wam by wygrało pis. .. .kolejne 4 lata rozkradania i rozdawania leniom i nierobom. .. ktoś będzie to spłacał może te 500+ dzisiejsze ich dzieci. .. bo inni uciekną stąd bo tu już się nie da żyć. .tam gdzie zwykły cham myśli, że mu wszystko wolno a prostak poszedł na salony czas do europy. .. a wy zwolennicy pisu nie bierzcie dotacji z UE. .skoro UE śmierdzi i kiście się w tym smrodku elbląskiego napływowego ze wschodu ludku. .. Każdy z z was ma korzenie za wschodnią granicą