UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Maciejka 22 rzeczywiscie wczoraj latalo po poludniu ,a chyba I do poludniu,robilem w tym czasie swojego Garbusa w garazu,no smiech mnie ogarnia ,Bo juz ktorys raz to piszesz.Moze kiedys sie popsuje.Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj