Wybrany wątek opinii
a ja nie życzę sobie na pogrzebie komunistycznych towarzyszy!
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
Nikt cie nie prosil o wyrazanie swojej opinii tu, po pierwsze wrecz to nie pasuje bys tu to pisal/pisala. .. zenada
Do moderacji
Odpowiedz
1
1