Wybrany wątek opinii

a ja nie życzę sobie na pogrzebie komunistycznych towarzyszy!
(2019.06.06)
Nikt cie nie prosil o wyrazanie swojej opinii tu, po pierwsze wrecz to nie pasuje bys tu to pisal/pisala. .. zenada
drWitek (2019.06.07)
Powrót do komentarzy