UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@cynik - jestem z wyzu demograficznego, odbylem sluzbe w wp, w razie W stawiam sie pod bron i moge robic za mieso armatnie. .. i tak lepsze to niz wyciagnac kopyta w domu, hmmm dla Polski Ojczyzny co zrobilem ciezko zdefiniowac, robie za statystyke, jestem nierobem bez perspektyw, chcialbym zyc w Polsce gdzie czulbym sie potrzebny a tak to smutno jest i wogole to same problemy, wlaczysz tv to lepiej nie sluchac jak czytasz historii troche to tez, w rodzinie tez cos sie znajdzie u znajomych tez, no i coz poczac, mozna uciekac w idealy wyobrazac sobie wymyslone miejsce ktore gdzies tam czeka obok tylko trzeba ten pierwszy maly krok zrobic bedac kulawym umyslowo