UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli jesteś sam głupi to nie rób z kogoś wariata. Nikt nie jest ślepy i może zobaczyć, że Modrzewina wolno bo wolno ale jednak się rozwija. Powstaje coraz więcej budynków przemysłowo - logistycznych i już teraz kilkaset osob znajduje tam zatrudnienie. Elblag to nie Kalifornia żeby w 1 rok zbudować dolinę krzemową. Oczernianie i krytykowanie za wszystko co złe Wróblewskiego jest już nie śmieszne, a robi się żałosne.
Dziekan