UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co ten dyrektor tam robi? Na logike musi kims zarzadzac. Ok, to w takim razie czym ci ludzie sie tam zajmuja? To ept nic, a nic nie produkuje, nic nie wytwarza. Jaka jest wartosc dodana tego cus? Jak na razie to generuje ogromne koszty. Przychodzi pracownik do ept i co on robi przez cale 8h 5 dni w tygodniu. Zastanawial sie ktos?Przeciez podatnik, czyli my wyplacamy mu pensje.
Realista1