UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedy połączycie wreszcie aleje jana pawła II ktora konczy się w szczerym polu z ulicą fromborską między krasnym lasem a zajazdem, kiedy?!!!

wiciaa

Anuluj