UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mogę kupić ten budynek za niewielkie pieniądze i zrobię tam pieczarkarnię - jak w Nowym Sączu. I to będzie największy sukces EPT, W końcu miasto nie będzie dokładać do tego.

badylarz

Anuluj