UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anonimek1-dlaczego pechowo ? cale szczęście że nie osobówkę, ten z ciężarowego jutro wycierając kurz, stwierdzi że już ktoś mu pomagał.

jou

Anuluj