UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

te zloty malkontentów to są jakoś organizowane? czy za każdym razem spontaniczna akcja? nikt was w tym mieście na siłę nie trzyma, jak się nie podoba, to się wyprowadźcie, no chyba że za biedni na to jesteście, stąd te wieczne żale do wszystkiego