UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
te zloty malkontentów to są jakoś organizowane? czy za każdym razem spontaniczna akcja? nikt was w tym mieście na siłę nie trzyma, jak się nie podoba, to się wyprowadźcie, no chyba że za biedni na to jesteście, stąd te wieczne żale do wszystkiego