A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zdziwiony - tak na poważnie to też nie wiedziałem że jest takie urządzenie w Elblągu, tylko na Hetmańskiej czy są jeszcze gdzieś indziej?
@Bystryj - nie gadaj bo przystojny policjant jest
Geniusz
@rsfasd - Idę o zakład, że to wyborca PiS. ..