24
29.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zdziwiony - tak na poważnie to też nie wiedziałem że jest takie urządzenie w Elblągu, tylko na Hetmańskiej czy są jeszcze gdzieś indziej?
(2019.05.30)
@Bystryj - nie gadaj bo przystojny policjant jest
(2019.05.30)
Geniusz
rsfasd (2019.05.30)
@rsfasd - Idę o zakład, że to wyborca PiS. ..
kogar (2019.08.04)