Wybrany wątek opinii

Serio jest automat do jajek ??? i to w Eg :D dzięki portel bo nie wiedziałem że takie coś istnieje
Zdziwiony (2019.05.29)
@Zdziwiony - Przynajmniej reklama na cala polske o tym byla:D dzisiaj na Esce warszawa bylo o naszym jajkomacie:D
gandalff (2019.05.29)
@Zdziwiony - tak na poważnie to też nie wiedziałem że jest takie urządzenie w Elblągu, tylko na Hetmańskiej czy są jeszcze gdzieś indziej?
(2019.05.30)
Powrót do komentarzy