Wybrany wątek opinii
Serio jest automat do jajek ??? i to w Eg :D dzięki portel bo nie wiedziałem że takie coś istnieje
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Zdziwiony - Przynajmniej reklama na cala polske o tym byla:D dzisiaj na Esce warszawa bylo o naszym jajkomacie:D
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Zdziwiony - tak na poważnie to też nie wiedziałem że jest takie urządzenie w Elblągu, tylko na Hetmańskiej czy są jeszcze gdzieś indziej?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0