24
29.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Teraz jaja będą mu się śnił co noc hahahaha
Dycha (2019.05.29)

info

2  
  0
Jprdl jakim biednym i zasciankowym miastem jestesmy, skoro łaszą się już na automat z jajami? Tylko jakim cudem wygrala tu KE, ktorej wyborcy to podobno dobrze uposazeni wyksztalciuchy?
(2019.05.29)

info

4  
  6
a temu policjantowi coś się rozmazalo na reku
Bystryj (2019.05.29)
Jak się nie ma JAJ, to tak się kończy.
bynio199 (2019.05.29)

info

1  
  0
Serio jest automat do jajek ??? i to w Eg :D dzięki portel bo nie wiedziałem że takie coś istnieje
Zdziwiony (2019.05.29)
@Kogut - jaja jak berety
(2019.05.29)
-za co siedzisz? -za jajco
(2019.05.29)

info

5  
  0
@Zdziwiony - Przynajmniej reklama na cala polske o tym byla:D dzisiaj na Esce warszawa bylo o naszym jajkomacie:D
gandalff (2019.05.29)
najpierw kradniesz koparke i miażdżysz automat łopatą potem ładujesz sejf i odjeżdżasz widziałem na jutubie a nie tam rękami
(2019.05.29)

info

0  
  0
nie ma jajka, a jest niespodzianka. brawo bezmozgu, ale ty musisz byc tepy i pusty.
(2019.05.29)

info

2  
  1