A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Teraz jaja będą mu się śnił co noc hahahaha
Jprdl jakim biednym i zasciankowym miastem jestesmy, skoro łaszą się już na automat z jajami?
Tylko jakim cudem wygrala tu KE, ktorej wyborcy to podobno dobrze uposazeni wyksztalciuchy?
a temu policjantowi coś się rozmazalo na reku
Jak się nie ma JAJ, to tak się kończy.
Serio jest automat do jajek ??? i to w Eg :D dzięki portel bo nie wiedziałem że takie coś istnieje
@Kogut - jaja jak berety
-za co siedzisz? -za jajco
@Zdziwiony - Przynajmniej reklama na cala polske o tym byla:D dzisiaj na Esce warszawa bylo o naszym jajkomacie:D
najpierw kradniesz koparke i miażdżysz automat łopatą potem ładujesz sejf i odjeżdżasz widziałem na jutubie a nie tam rękami
nie ma jajka, a jest niespodzianka. brawo bezmozgu, ale ty musisz byc tepy i pusty.