UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zdziwiony - tak na poważnie to też nie wiedziałem że jest takie urządzenie w Elblągu, tylko na Hetmańskiej czy są jeszcze gdzieś indziej?
@Zdziwiony - tak na poważnie to też nie wiedziałem że jest takie urządzenie w Elblągu, tylko na Hetmańskiej czy są jeszcze gdzieś indziej?