UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zdziwiony - tak na poważnie to też nie wiedziałem że jest takie urządzenie w Elblągu, tylko na Hetmańskiej czy są jeszcze gdzieś indziej?


Anuluj