UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jprdl jakim biednym i zasciankowym miastem jestesmy, skoro łaszą się już na automat z jajami? Tylko jakim cudem wygrala tu KE, ktorej wyborcy to podobno dobrze uposazeni wyksztalciuchy?
Jprdl jakim biednym i zasciankowym miastem jestesmy, skoro łaszą się już na automat z jajami? Tylko jakim cudem wygrala tu KE, ktorej wyborcy to podobno dobrze uposazeni wyksztalciuchy?