UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jprdl jakim biednym i zasciankowym miastem jestesmy, skoro łaszą się już na automat z jajami? Tylko jakim cudem wygrala tu KE, ktorej wyborcy to podobno dobrze uposazeni wyksztalciuchy?


Anuluj