UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@AudiDriver - Zanim podniosą do 70 należy jechać 50 bez względu na ilość pasów. Proste? Swoja droga za tak rażące wykroczenie powinni dożywotnio zabierać prawo jazdy i karać wysokimi mandatami. Jeżeli kierowca ma w dooopie zdrowie i życie pieszych (w tym roztargnionych dzieci), rowerzystów i innych kierowców to nie powinien być kierowcą!
DriverNieAudi