A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak. Po I wojnie w wyniku kryzysu gospodarczego i ograniczeń w zbrojeniach dla Niemiec po Wersalu, stocznia popadła w kłopoty finansowe i państwo niemieckie ją przejęło w latach 20.
Znowu konsul, ???????, co on tam robi, czy na prawdę nie mamy już elit, miernota...
Po drugiej stronie torow znajduje sie stara murowana hala produkcyjna z wiezyczka.Na tej wiezyczce w czasie wojny znajdowal sie ckm z pelnym polem ostrzalu terenu podobozu,wiem to od starego Kaszuba ktory mieszkal w poblizu I o tym wielokrotnie opowiadal.Garbusiarz cyklista