UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po drugiej stronie torow znajduje sie stara murowana hala produkcyjna z wiezyczka.Na tej wiezyczce w czasie wojny znajdowal sie ckm z pelnym polem ostrzalu terenu podobozu,wiem to od starego Kaszuba ktory mieszkal w poblizu I o tym wielokrotnie opowiadal.Garbusiarz cyklista

Zbyszek1