21
08.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wyzwol się - zapisz się do wiosny...
(2019.05.08)
Ruski troll.
(2019.05.08)
Jamaleg to pętak i prowokator.
(2019.05.08)
uzywa jezyka niepoprawnego ale poniekad ma racje, i ma prawo do wlasnej oceny co niektorym jest niewsmak ze wali z mostu to co mysli bo nei maja kontrargumentu zaslaniajac sie nienawiscia odwracajac uwage od istoty komentarza
(2019.05.08)
Ty rozróżniasz Watykan i Izrael?
(2019.05.08)
Okupacja dla Polski skończył się dopiero w 2015
(2019.05.09)
@Nieśmiertelnapamięć - Wojny są, bo ludzie są głupi. Znacząca wiąkszość pozwala sobą manipulować przez cwaniaków.
(2019.05.09)
Moge stwierdzic, ze po 1945 zaczely sie jeszcze gorsze czasy.
(2019.05.09)
bo w wojsku wykonuje sie rozkazy a od myslenia jest sztab, glupota na uslugach rozumu
(2019.05.09)
mogłeś wyjechać za swoimi ziomkami za Odre to by były lepsze dla Ciebie
(2019.05.09)