A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wyzwol się - zapisz się do wiosny...
Ruski troll.
Jamaleg to pętak i prowokator.
uzywa jezyka niepoprawnego ale poniekad ma racje, i ma prawo do wlasnej oceny co niektorym jest niewsmak ze wali z mostu to co mysli bo nei maja kontrargumentu zaslaniajac sie nienawiscia odwracajac uwage od istoty komentarza
Ty rozróżniasz Watykan i Izrael?
Okupacja dla Polski skończył się dopiero w 2015
@Nieśmiertelnapamięć - Wojny są, bo ludzie są głupi. Znacząca wiąkszość pozwala sobą manipulować przez cwaniaków.
Moge stwierdzic, ze po 1945 zaczely sie jeszcze gorsze czasy.
bo w wojsku wykonuje sie rozkazy a od myslenia jest sztab, glupota na uslugach rozumu
mogłeś wyjechać za swoimi ziomkami za Odre to by były lepsze dla Ciebie