UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

uzywa jezyka niepoprawnego ale poniekad ma racje, i ma prawo do wlasnej oceny co niektorym jest niewsmak ze wali z mostu to co mysli bo nei maja kontrargumentu zaslaniajac sie nienawiscia odwracajac uwage od istoty komentarza