UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fizjoterapeuci nie wiem dlaczego mają najniższe wynagrodzenie w służbie zdrowia. Na rehabilitację przeznacza się najmniej pieniędzy i pacjenci czekają zbyt długo w kolejce. Dobra i szybka rehabilitacja może ustrzec nawet przed operacją. Tabletka na pewno nie pomoże.