UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wolność wolnością ale w dzisiejszych czasach - przy tym natężeniu ruchu, dziadkach za kierownicą, pijakach i narkomanach - jazda motocyklem to proszenie się o nieszczęście

marek_i_edek

Anuluj