UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Unia Europejska to najgorsze dziadostwo jakie może być! Nie ma nic za darmo i my wszyscy Polacy za to płacimy. Nie możemy pozwolić na utratę własnej SUWERENNOŚCI. Platforma Obywalelska jakby nie nastąpiła zmiana rządów całkowicie by nas sprzedała za bezcen. Jak to zrobił Kongres Liberalno Demokratyczny z którego powstała ta partia. Dlatego Pamiętajcie absolutnie NIE głosujemy na Koalicję Europejską!