52
15.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dyrektor menager do zwolnienia skoro nie potrafi ludzi zmobilizować do pracy
(2019.04.15)

info

25  
  17
No patole, minusować.
(2019.04.15)
A jak się zachowali? Pytam, bo mnie słuchy nie doszły. ..
??? (2019.04.15)
@??? - To się popytaj. zainteresowani wiedzą. Na pewno nie tak jak powinni zachować się nauczyciele, pedagodzy, intelektualna elita zwalczająca mowę nienawiści.
(2019.04.15)
Z jakimi ołówkami p. redaktor. Na egzaminach można mieć tylko długopis, żadnych ołówków ( ew linijkę na matematyce)
(2019.04.15)

info

16  
  1
@tenconieogłupiał - Broniarz prze do parlamentu europejskiego.
(2019.04.15)
I tą "GODNOŚĆ " załatwi nauczycielom 1000 zł,brawo drodzy NAUCZYCIELE wy nie walczycie o dobro uczniów, o lepszą szkołę jak mówicie WY walczycie o kasę i tylko kasę -- dla SIEBIE, wasza wyższa pensja w niczym nie pomoże uczniom,nie zmieni się od niej program nauczania itd ,więc przestańcie powtarzać w kółko o tej GODNOŚCI bo niewiele macie z nią wspólnego biorąc dzieciaki za swoich "zakładników " moim skromnym zdaniem wiele stracicie przez ten strajk w oczach uczniów i rodziców :(
(2019.04.15)
Uczniom zyczymy zfania kazfego egzaminu. Strajkujacy byście z kibla nie wychodzili.Chca strajkować wygonoc nauczycieli z budynku państwowej szkoły, niech pod drzewem siedzą i strajkuja. Państwo polskie placu podatki i czynsz za szkoły to od ośmiu dni powinni płacić związki.
(2019.04.15)
Dobra rada dla nauczycieli. Jeżeli chce podwyżki to zgodnie powiedzeniem - "jak dają to bierz, jak biją to uciekaj" - bierzcie co rad daje i dalej pertraktujcie. Druga rada jeszcze ważniejsza - broniarz jako frontmen waszego strajku to kompromitacja, pełna gwarancja upolitycznienia tej zadymy i totalnej porażki protestu. Trzecia najważniejsza - wracacie jak najszybciej do swoich uczniów bo jeszcze chwila i już nie będzie do kogo wracać....
(2019.04.15)

info

20  
  9
Liczba mnoga brzmi - powinny płacić związki tak na marginesie!
(2019.04.15)