Wybrany wątek opinii
@Rodzic123 - Podchodząc do tego w taki sposób- oblewasz go TY Rodzicu, jestem nauczycielem historii i nie wyobrażam sobie, żebym nie uczestniczył w Tym strajku. Jest to strajk o GODNOŚĆ i lepszą szkołę. Szkołę, w której uczniowie zdolni i słabi będą mogli rozwijać swoje pasje, a nauczycie będą ich w tym wspierać. Teraz obowiązuje model: zakuć- zapamiętać - zapomnieć. Ten model narzuca system. Podstawa programowa jest przeładowana, nierzetelna, ukazuje tylko jeden punkt widzenia- oczywiście ten słuszny! Jeśli Rodzicowi to się podoba - ok-Mi się to nie podoba i dlatego strajkuję. Marzy mi się szkoła gdzie NAUCZYCIEL - RODZIC- UCZEŃ - będą partnerami.
Do moderacji
Odpowiedz
26
23
JEDYNYM WASZYM POSTULATEM JEST KASA. O PRZYSZŁOŚCI UCZNIÓW, PENSUM ITD. NAWET NIE CHCECIE ROZMAWIAĆ. WASZ GURU BRONIARZ KAŻE A LUD WYKONUJE POSŁUSZNIE.
Do moderacji
Odpowiedz
25
21
I tą "GODNOŚĆ " załatwi nauczycielom 1000 zł,brawo drodzy NAUCZYCIELE wy nie walczycie o dobro uczniów, o lepszą szkołę jak mówicie WY walczycie o kasę i tylko kasę -- dla SIEBIE, wasza wyższa pensja w niczym nie pomoże uczniom,nie zmieni się od niej program nauczania itd ,więc przestańcie powtarzać w kółko o tej GODNOŚCI bo niewiele macie z nią wspólnego biorąc dzieciaki za swoich "zakładników " moim skromnym zdaniem wiele stracicie przez ten strajk w oczach uczniów i rodziców :(
Do moderacji
Odpowiedz
17
12
@Ojjgf - Ustawa o rozwiązywaniu sporów zbiorowych - strajk może dotyczyć tylko warunków pracy, płac lub świadczeń socjalnych oraz praw i wolności związkowych pracowników lub innych grup, którym przysługuje prawo zrzeszania się w związkach zawodowych
Do moderacji
Odpowiedz
1
1