Wybrany wątek opinii
Pan prezydent wychwala samorząd a czy to nie paradoks, że nieformalnum przywódcą strajku, rozkręcającym go na wszystkie możliwe sposoby jest DYREKTOR SP11,do tego były wiceprezydent i kolega obecnego prezydenta, bardzo aktywny we wszystkich mediach społ. A to, jak nauczyciele z 11 zachowali się w stosunku do swoich kolegów, którzy przyszli na egzamin to świadczy tylko o nich, o ich kulturze i dyrektorze, który to akceptował. Czy to są ludzie mający zwalczać mowę nienawiści wśród uczniów?
Do moderacji
Odpowiedz
46
10
oczywiście, gdyby wszyscy nauczyciele zgłupieli jak ta większość, nie byłoby egzaminów, byłby totalny chaos, a pewnie już i rękoczyny krewkich ojców wpadających do szkół, inaczej śpiewałby niejaki prezydent i cała wierchuszka, bardzo mnie ciekawi co wykrzykniki powiedzą, jak niejaki broniarz pojawi się na listach wyborczych. .. wyraz ich twarzy - bezcenny, za resztę kartą. ..
Do moderacji
Odpowiedz
20
7
A jak się zachowali? Pytam, bo mnie słuchy nie doszły. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
11
@??? - To się popytaj. zainteresowani wiedzą. Na pewno nie tak jak powinni zachować się nauczyciele, pedagodzy, intelektualna elita zwalczająca mowę nienawiści.
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
@tenconieogłupiał - Broniarz prze do parlamentu europejskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
@??? - Tak dużo ostatnio mówi się o świniach, że doskonale pasuje tu cytat z Folwarku zwierzęcego: Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych. Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Biedny człowieczku, jak mi ciebie żaaal. Byłem, widziałem. Dyrektor SP11 stanął na wysokości zadania. Egzamin się odbył, zrobił wszystko, by wesprzeć uczniów. Nauczyciele choć strajkowali, po prostu stali nic nie mówiąc, więc generalnie byli ze swoimi uczniami. Co, mieli każdemu przed wejściem na salę po ściądze wręczyć? Daruj sobie, fantazja cię poniosła.
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
@Świadekwydarzeń - Daruj sobie ten żal bo całkowicie, ale to całkowicie mijasz się z prawdą. Dyrektor zorganizował egzamin, bo musiał, a nie chciał. A inni nauczyciele wcale cyt: "też po prostu stali nic nie mówiąc", więc drogi świadku albo cię tam nie było, albo świadomie kłamiesz. A sława zaangażowania strajkowego p. dyrektora już przekroczyła granice Elbląga, niegługo będzie większa niż p Broniarza.
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
@Świadekwydarzeń - Byli ze swoimi uczniami - większej brzury dawno nie słyszałem.
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
@uczeń - Bzdury może? uczniu, do ksiąg! A narkotykom mówimy stanowcze NIE!
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@NieUczeń - Właśnie uczniowie do ksiąg - tylko jak, gdy większości nauczycieli nie chce się pracować i zostawili uczniów.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3