11
09.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

To jest właśnie wychowanek polskiej edukacji zamiast uczyć poszanowania mienia. szacunku dla zwierząt itp.to już. od pierwszej klasy celebrując się walentynki 8 marca dzień nauczyciela (gdzie w niektórych szkołach świętujemy się trzy dni) .Niewiem czy tu chodzi o edukację seksualną. Poco się uczyć gdzie bez trudu państwo będzie płacić 500+ a praca łatwa i przyjemna
Rodziccc (2019.04.11)

info

0  
  0