Uszkodził reklamowy baner

11
09.04.2019
Uszkodził reklamowy baner
fot. nadesłana
26-letni mężczyzna został zatrzymany chwilę po tym, jak uszkodził reklamowy baner. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, mężczyzna próbował schować się w okolicznym sklepie spożywczym za regałem. Został zatrzymany. 26-latek nie był w stanie powiedzieć policjantom, co nim powodowało.
Zdarzenie miało miejsce około godz. 12 przy ul. 12-Lutego w Elblągu. Policyjny patrol natknął się na sytuację ulicznej kłótni. Wskazano im kierunek ucieczki mężczyzny, który tę kłótnię wywołał, a wcześniej uszkodził wiszący tam reklamowy baner.
   Policjanci ruszyli za sprawcą do pobliskiego sklepu. Tam bowiem 26-latek widząc już policjantów, próbował dość nieudolnie ukryć się za sklepowym regałem. W konsekwencji został zatrzymany. Uszkodzony baner wyceniono na kwotę 2 tysięcy złotych. 26-latek nie umiał odpowiedzieć policjantom, dlaczego to zrobił. Teraz odpowie za zniszczenie mienia. Kodeks karny przewiduje za taki czyn karę do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

A to nie pisze się "banner"?
łył (2019.04.09)
Dla mnie największe de.. to tacy którzy coś psują dla samego zepsucia. Bez powodu. Tylko Tworki.
lalamido (2019.04.09)

info

11  
  0
Pisze się z angielskiego ale mieszkamy w Polsce więc piszemy po polsku.
(2019.04.09)
teraz robią takie reklamy prowokujące np. te o Unii jewropejskiej
(2019.04.09)

info

2  
  7
nauczyciele strajkuja sedziowie wychodza protestować to gościu sie znerwował że niby EYty jaja sobie z narodu robią
(2019.04.09)

info

4  
  1
idiota, niby jajka obrośnięte a taki tępak
(2019.04.10)

info

1  
  0
ach te dopalacze. .. .dopalacze troche kreta reszta ace wiwat. .. .my. ..
(2019.04.10)

info

0  
  0
Co nim powodowało? Ja Wam powiem -głupota. Oszklone przystanki, czyste ściany budynków, duże szyby w sklepach to głupkom przeszkadza. .Normalny człowiek chce by w około niego było czysto i schludnie. Chodząc ulicami miasta spotykam ślady wandalizm, które trudno wytłumaczyć. A chwalimy zagranicę jaki tam porządek.
(2019.04.10)

info

3  
  0
Wioleta , laso , baner. Wioletta, lasso , banner. Pisanie przez dwa t s n brzmi dostojniej ciekawiej bardziej zaakcentowane. A przez jedne t s n jest proste splaszczone nudne bez akcentu. Zabieg pisania przez jedną litere zamiast dwoch mozna porownac do pisowni wyrazow z bledem ortograficznym. Skoro wyrazy sa zapozyczone czyli niepolskie to przynajmniej ta dodatkowa literka bedzie o tym swiadczyc. Tak jak pisownia h i ch. "litera h występuje jedynie w wyrazach obcych, chociaż nie zawsze tę obcość powszechnie się dostrzega (np. w wyrazie hałas), natomiast dwuznak ch występuje zarówno w wyrazach rodzimych, jak i obcych."
(2019.04.11)
"Śmierć w parku Kajki. Z wyrokiem nie zgadza się ani oskarżony, ani prokurator.Cztery lata więzienia - na taką karę skazał sąd 36-letniego Michała G. za nieumyślne spowodowanie śmierci partnerki. "..."Teraz odpowie za zniszczenie mienia. Kodeks karny przewiduje za taki czyn karę do 5 lat pozbawienia wolności." Ile jest warte zycie ludzkie ? Okolo 2000 zl? Tak porownujac....
(2019.04.11)

info

2  
  0